DMCA

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za porušenie autorského práva, z dôvodu, že žiadny vizuálny, audio, audiovizuálny súbor sa nenachádza na jeho serveri (prevádzkovateľ nesťahuje, nešíri, nenahráva a ani nekopíruje tieto súbory) a nemá možnosť si overiť dodržiavanie autorského práva zo strany iných prevádzkovateľov webstránok, ktorí tieto diela sprístupňujú.
Stránka pozriserial.sk iba odkazuje na videá, tzv.: embedovanie, ktoré bolo EU súdom vyhlásené ako legálne a tým neporušujeme žiadny zákon, zdroj: Torrentfreak, Scribd, Edri.
Náležitosti v súlade s právnymi predpismi EÚ, SR, ČR a DMCA

Na odkaze je Vaše dielo chránené Vaším autorským právom a neumiestnili ste ho na túto odkazovanú stránku? Prosím podajte oznámenie podľa zákona DMCA na odobratie odkazu chráneného autorskými právami, pre držiteľov autorských práv.

www.pozriserial.sk rešpektuje duševné vlastníctvo autorov na odkazované videá. Preto, ak sa domnievate, že vaše dielo chránené autorskými právami bolo skopírované a je prístupné na webovej stránke na ktorú odkazujeme, bezodkladne nahláste porušenie autorských práv! Kde?

Pokiaľ ste našli video (embed), ktoré považujete za nevhodné, alebo porušujúce akýkoľvek zákon, alebo máte z uvedeného čo i len podozrenie, prosím kontaktujte majiteľa a prevádzkovateľa servera, kde sú tieto videá nahraté (openload.co a netu.tv) so žiadosťou o okamžité odstránenie daného súboru.